Statystyki - profesjonalne typy bukmacherskie

Prawie wszyscy typerzy są monitorowani przez zewnętrzne niezależne strony monitorujące typerów jak blogabet, betrush, betadvisor... Można więc w większości przypadków cały czas sprawdzać aktualną formę oraz archiwum danego typera.

Nie wszystkie strony typerów są udostępniane ze względów bezpieczeństwa, po dołączeniu do grupy jednak ma się dostęp do statystyk i stron typerów (jeden wyjątek to basket ale gramy go z powodzeniem już kilka miesięcy).

Dodatkowo od jakiegoś czasu prowadzimy także dodatkowe statystyki, w miarę możliwości uzupełniane na bieżąco.

Poniżej są wstawiane co jakiś czas zrzuty ze statystyk. Osoby dołączające do grupy mają cały czas dostęp do statystyk prowadzonych w miarę możliwości na bieżąco.

Stawkowanie do prowadzonych statystyk jest wybierane na początku miesiąca.

 • Grudzień 2015 - jeden z gorszych miesięcy w ostatnim czasie, 2 typerów mocno rozczarowało i zrobili spory minus, kilku zanotowało bardzo dobry miesiąc.
 • Styczeń 2016 - miesiąc w którym można było podwoić swój bank grając według przyjtego stawkowania.
 • Luty 2016 - kolejny miesiąc, w którym można było podwoić bank wyjściowy!!! W zestawieniu zabrakło przez pomyłkę jednego typera, który wykręcił bardzo dobry miesiąc (zysk więc byłby jeszcze większy).
 • Marzec 2016 - kolejny miesiąc, który mógł podwoić bank za sprawą jednego z istotniejszych typerów, który trafił 10/10 typów. Zawiódł jeden typer - reszta przyzwoicie, zazwyczaj na plus
 • Kwiecień 2016 - słabszy miesiąc, kilku typerów mocno zawiodło, dla 2,3 to była ostatnia szansa na odbicie się ale nie wykorzystali szansy więc wylatują z oferty. Paru typerów zrobiło jednak solidny zysk.
 • Maj 2016 - kolejny dobry miesiąc, a dodatkowo w zestwieniu nie ma typera Jeremiego i specjalistów live Kena i Jay'a którzy mieli mega dobre miesiące i skuteczność 70-80%!
 • Czerwiec 2016 - mocno przeciętny miesiąc, kilku typerów bardzo dobry wynik wykręciło, kilku niestety zrobiło spory minus - np houdini drugi raz już powtarza sie sytuacja, że jak idzie mu źle to zaczyna głupio grać (dużo typów, wysokie stawki) trzeba o tym pamietać i tego typera jak sie gra to w sytuacjach takich odpuszczać na jakiś czas.
 • Lipiec 2016 - miesiąc przeciętny, jeden z popularniejszych typerów wyszedł mniej więcej na 0, Lord zrobił spory minus ale chyba prawie nikt go nie grał w grupie bo w ankiecie miał niewiele głosów i prawdopodobnie po sierpniu go wyrzucimy. Houdini  kolejny raz pokazał, że po okresie gdzie zaczyna wariować, wysyłać mnóstwo typów i robi wtedy ryzykowne i nieprzemyślane rzeczy (i zazwyczaj minusuje)... potrafi się podnieść i odrobił to co wcześniej stracił.
 • Sierpień 2016 - słaby miesiąc, kilku typerów zawaliło i zrobiło to spory minus (jeśli ktoś ich grał). Paru typerów zrobiło oczywiście dobry miesiąc, sumarycznie wyszedł na statystykach około 0 (plusowy gdy doliczymy znakomitego Kena czyli jednego z głównych typerów, którego nie wstawiamy do statystyk)
 • Wrzesień 2016 - niestety kolejny słaby miesiąc bo paru typerów zawaliło. Oczywiście byli typerzy którzy dali zarobić i jak ktoś w odpowiednim czasie przerwał 2,3 typerów którzy zrobili swoje najgorsze miesiące to mógł osiągnąć zysk.
 • Październik 2016 - przyzwoity miesiąc, znakomita większość typerów wygenerowała profit
 • Listopad 2016 - kolejny przywoity miesiąc
 • Grudzień 2016 - słabszy miesiąc, delikatny plus
 • Styczeń 2016 - startujemy z przyzwoitego poziomu w 2017 roku.

Statystyki dokładne widoczne dla osób w grupie prowadzone mniej więcej na bieżąco >>> PATRZ PRAWA KOLUMNA >>>

 

Panel użytkownika